Zajímáte se o nepřítomnosti milovaného člověka

Zajímáte se o nepřítomnosti milovaného člověka, blízké osoby vedle vás? A přestože nemusíte ani přemýšlet o založení rodiny, osamělost ještě začne vážíte? Abychom vám pomohli tento problém vyřešit, odpovědět na otázku – jak často máte na vaší straně jsou nové známí? Koneckonců, pokud jste jen navštívit starší příbuzné, takže váš dům nepřitahuje lidi.
detskaya-mebel-kiev-1
V tomto případě může být vhodné k odstranění nadbytečné oddíly, aby se byt otevřenější. Stejně tak je důležité uspořádat ložnici tak, aby vaše postel není nic jako bakalářské lůžko: koupit pohovku, postel na podlaze nadýchaný koberec, který občas by mohly být pole bitvy lásky … A opět se pokusit tak živě, jak je to možné osvětlit celý byt, naplnit ji energií Fire (to přitahuje náš milostný život). V ložnici stejný (nebo vedle postele) nezapomeňte uspořádat svíčky – a jistě svůj Kindle.

Pokud plánujete vdát (vzít), ale vaše spřízněná duše do registračního nic nebude svádět musí jednat jinak. Váš úkol – jasně samostatný byt, dokonce i jednu místnost, do funkčních zón: jídelnou, ložnice, host, a tak dále. Je to dokonce označit oblast pro budoucí dítě. Mimochodem, velmi blahodárný vliv nízké (60-80 cm) stěny, uvolňovat jeden nebo jinou plochu bytu.

To je nejlepší dát půlkruhovou rohové pohovky: rozdělují prostor tiše. V bytě jsou vysoké stropy, můžete použít vertikální, například postavit pódium, jejíž součástí bude ložnici nebo v kanceláři. Pokud žijete s rodiči nebo jinými příbuznými, budete mít k dispozici není celý byt, rozdělit na funkční zóny svého pokoje. A opět, je důležité, aby byl pokoj neprochází, není v dávné (slepé uličky) rohovém bytě nebo vedle na toaletu – je umístění bytů zabrání vytvoření rodiny. Zapamatujte si: váš pokoj by měl mít svůj vlastní vstup na chodbě.

Obecně lze říci, myslím, že se některý z členů rodiny můžete změnit místnosti. Další tip: v bytě by neměly být žádné návrhy. Vždy chodí po domě všechny větry vyduyut prospěšnou energií, doslova vytlačena ze svého života pro člověka.