Výkonová hmotnost

Výkonová hmotnost. Zaměřuje se na minimální věk je rozhodně stojí za to. Ale nemůžeme ignorovat kritéria hmotnost, je pro vývoj dětí na individuálním programu ve stejném věku, může být jejich hmotnost výrazně lišit.

190_cid324967bpid2937804
Věkové skupiny:
– Skupina 0 – avtolyulki vytvořen pro snadnou přepravu kojenců. Ergonomie židle je určena pro leže, jako malé dítě v období před rokem není schopen v sedě na dlouhou dobu, a novorozené dítě, a nevěděla, jak sedět. Z tohoto důvodu, vzhledem ke směru jízdy vozidla, a takové, kolébky musí být zlikvidovány do stran.
– Skupina 0+ – pokročilá avtolyulki určen pro děti do 1,5 let a hmotnosti do 13 kg. Tyto židle jsou obvykle všestranný a na rozdíl od stroje s úspěchem vezete a houpací křeslo pro dítě. V některých případech, oni se chovají jako měkké křeslo, ve kterém můžete nejen sedět a jíst, hrát hudební karusel připojené k rukojeti, atd. Židle této věkové skupiny jsou instalována ve směru proti proudu provoz. No to je, že v případě kolize dítěte ze setrvačnosti “výnosů” v měkké kolébce, neemitovaný ven, se konala bezpečnostních pásů. Všechny starších věkových skupin židle jsou nastaveny na průběh pohybu, když děti sedí bezpečně a nezávisle zároveň pevné.
– Skupina 1 – sedačky pro děti od jednoho do čtyř let. Počítáno na ukazateli hmotnosti do 18 kg. Upraveno podle požadované polohy dítěte v režimu “sezení”, “sklopná”, “vleže.”
– Skupina 2-3 – určeno pro děti ve věku od 3 do 7 let, jsou určeny k měření hmotnosti do 25 kg.
– Multifunkční židle transformátory. Určeno pro děti od jednoho roku do 12 let. Je snadné přijmout žádnou změnu, a, pokud je to žádoucí, poskytují možnost odstranění opěradla.
– Boostery. Určeno pro děti od jednoho roku do 12 let. Skládá se výhradně z míst.
Povaha dítěte pomocí upevňovacích pásků. Samostatné vnitřní a vnější zámky. Domácí zvláště dobré pro mladé cestující.