VIDEO Sny snů se rozplynuly: Války nechodily do cíle a Trenčín končí!

VARŠAVA – Fotbalisté AS Trenčín nepostoupili do play-off o účast ve skupinové fázi Ligy mistrů 2016/2017 a jejich pouť pohárové Evropou bude pokračovat v play off o skupinovou fázi tohtosezónnej Evropské ligy. Trenčín vylosuje 0: 0 na půli polské Legie Varšavy ve středu ráno 3.předkola LM – v kontinentálním poháru číslo jedna tedy setrvala Legia, která před týdnem v Žilině zvítězila nad úřadujícím Slovenské šampiónem 1: 0.

Svěřenci trenéra Martina ševelí byly v Brzy 40tiletý, aktivnější, nevyužili co nejvíce jejich příležitosti po půlhodině Aliko Bala.Po změně stran nebyl Trenčín tak nebezpečný jako v první polovině. Expertní tým legionu zaznamenal čistý účet, což znamenalo pokrok.

Do společnosti Trabzonspor, Turecko, s nímž podepsal dlouhodobou smlouvu.

Během 18. a 25. srpna budou Trencians hrát play-off s dvojitou play-off pro účast ve skupinové fázi evropské ligy. Jméno jejich soupeře bude oznámeno v pátek během bootování v Nyonu ve Švýcarsku, které je na programu v 13:00.

Liga mistrů 2016/2017 – 3. Legia Varšava (POL) – AS Trenčín (SR) 0: 0 – první zápas 1: 0 až Hráno ve skupině se přestěhovalo Legia Varšava
ŽK: 79. Prijovič – 90. + Bero, 90. + M. Šulek, rozhoduje: Bezborodov (Rus)

P>