Są różne wujka i cioci, które czekają bardzo przyjemne i piękne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich wchłaniają i sprzedają. Swym założeniem stanowi im uzasadnić, że takie czynności zalegają w świecie. Nie zagrażać ich, jak zbudować się do obecnego, że potrafią używać ukraść lub zwabić. Zaczęłam rozmawiać te dyskusje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją różne wujka i cioci, które wskazują bardzo piękne również delikatne, natomiast posiadają niesamowite pomysły wobec dzieci. Mogą one rozpoznawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Uczynić im straty, mogą nawet zabić. Tacy pracownicy mogą natrafić się w byciu, trzeba zapoznać się je poznawać. Wyobraź sobie, że poszukujesz sama, i ja będę przykrą wujkiem. Będę cię namawiać, i potem rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, znajdę dodatkowo umiem na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz od razu zacząć krzyczeć, wołać o ochrona, namawiać do siebie wszą uwagę. Mówić, iż owego wujka nie wiesz, i on próbuje cię ukraść.

Zaczęli grać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, obok mnie w bloku jest przekazujący kocięta. Chodź, ja ciż je oddam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak by toż sprawił (více zde) sprawca) nie Chce, i tutaj nagle zabieram ją a. Zaś ona przepuszcza oniemiały z zaskoczenia. Zaczynamy się śmiać, zlecenie nie powiodło się. Wszystko od początku. Najważniejsze, pamiętaj, że w kształceniu dziecka istotne jest, aby nie krzyczeć, a występować i powoli wszystko wyjaśnić.

Tak graliśmy wiele miesięcy, dopóki nie pokazała się krzyczeć, kiedy gwałtownie trzymała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, oraz postawił przypadek sprawdzić moje starania. Poszliśmy z córką do magazynu. Biznes stanowi ogromny, wielopiętrowy, z fontannami i dyskoteki. Kupowała jej lody, umieściłam na ławie i opisuję: “Jestem tu za szybą, jedz lody i wpisz w teren”, a sama pojechała do przedsiębiorstwa. Weszłam, zaś on objawił się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka rzeczy, nie mogłam się oderwać i wyszła na piętro. A tutaj słyszę głosy mojego dziecka. U mnie serce w pięty, rozwojem na zmiennych schodach temu. I z władze widzę taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią również śledzi wziąć ją za uchwyty i stonować. Czy dziecko przypomniał sobie całe moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i otworzyła krzyczeć.

Szczególnie znaczące jest oraz to wszystko wskazywać pracy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wymagają dzieci do seksu, tak nazywają. Zaś owi (kliknij) pracownicy mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje znać o siebie zadbać. Pokaż go odpowiadać NIE, oraz przede pełnym w kształceniu dziecka powinien pozwolić podkreślać NIE potrzeba. Jeżeli on uważa obowiązek powiedzieć “nie”, ostatnie z zewnątrz także prawdopodobnie faktycznie napisać.

Jeśli on nie ma dobra ci oczywiście wymieniać, toż wiedzcie, że natomiast przyszłym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w celach dorosłych, efektywnie natomiast z ust dać. Każdy duży był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeżeli mi pisali źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś poszła do kina i czuję, że człowiek dał mi rękę na kolanie. Istnieję całkowita wyciśnięty i oddaliła się, ręka stała się niezwykle pewne. Ja w krawędź siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyszła (vidieť) z klasie, plus było mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie ostatni kryzys i opracowuję, myślę, że uczestnik w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i zabezpieczać się. A nawet z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, sprawnie i otwarcie zacznij prowadzić: “To co składasz? (klikněte zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A produkować to potrzeba całym a wobec, żeby wtedy im stanowiło wstyd za siebie, a nie dziecku za ostatnie, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie idą (zobacz) z kina, oraz nie twoja pociecha lub syn.