Również, pokój dziecięcy można uzupełnić regałami

Również, pokój dziecięcy można uzupełnić regałami.

Uwaga: zaleca się, aby kupić meble modułowe, więc nie trzeba kupić, na przykład, nowe ubrania, jeżeli jest to konieczne – wystarczy, by dodać kilka bloków.
tworzywo
detskaya-mebel-london-edican-1
Drewno – naturalny, ekologiczny i efektywny dla danego rodzaju materiału. Z drugiej strony drewnianych mebli jest dość kosztowne i wrażliwe na nawet łagodnego stresu mechanicznego – na jego powierzchni łóżko są zadrapania i wgniecenia. Dlatego z czasem drewniane meble muszą być zagruntowane i pomalowane.

Wiórowych (płyty wiórowe) – dla dawki nie jest gorsza od drzewa, znacznie tańsze, ale mogą być toksyczne dla dziecka ze względu na formaldehyd, który stosuje się do wytwarzania tego materiału. Zakup mebli wykonane z płyty wiórowej nie jest pożądane. Zwłaszcza jeśli chodzi o tanie zestawy.

MDF (drewno-volonistaya pilśniowa łóżko o średniej gęstości) – tani i przyjazny dla środowiska materiał. Meble wykonane z płyty MDF, drewno jest dobrą alternatywą.

Ważne: Wybierając meble dla dzieci, należy zwrócić uwagę na jego bezpieczeństwo dla (normami bezpieczeństwa i higieny zgodności) dla dzieci, o czym świadczy certyfikat jakości.

Oprócz materiału, należy zwrócić uwagę na pokrycie mebli – to musi być odporne na wilgoć i zarysowania i łatwe do czyszczenia. Farby, emalie i lakiery nie powinny zawierać toksyczne substancje, które mogą być łóżko szkodliwe dla zdrowia dziecka lub jego przyczyną alergii.

Jeśli elementy mebli szklanych występują, muszą być wykonane z bezpiecznego szkła.
wiek

Dzieci muszą kupić meble od urodzenia. Jednak szczególną rolę odgrywa dla dzieci od 2-3 lat. W tym wieku dziecko zaczyna rozumieć siebie jako osoby, zobowiązani do niezależności i naśladować dorosłych.

Dla noworodka, trzeba mieć Przewijaki, łóżka i szafki bielizny (klatki piersiowej). Dzieci w wieku 2-3 lat zainteresowanych drabinie, zjeżdżalnia i modułowy mebli tapicerowanych.

Przedszkolaki potrzebują stolik łóżko, gdzie miał rzeźbić rzemiosła lub rysować. Ponadto niezbędne pudełka na zabawki oraz półki lub półki na książki.

Do szkoły dzieci muszą stolik komputerowy dzieci z sekcji dla książek i zeszytów.

Ważne: nie kupuj meble “na rzecz wzrostu gospodarczego” – to jest niewygodne dla dziecka i zły wpływ na kształtowanie się jego postawy.

Jeśli nie można często aktualizować mebli ze względu na szybki wzrost dziecka, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na meble-transformator babymeble.pl z regulacją wysokości (krzesła) i długość (łóżko). grupy wzroście do 850 mm, 850-1000, 1000-1150, 1150-1300, a ponad 1300 mm. Większość takich mebli może być stosowany do dzieci w wieku od 2 do 10 lat.