Krym je schopna nabídnout hodně pro letní rodinnou dovolenou

Krym je schopna nabídnout hodně pro letní rodinnou dovolenou. A ne nutně na to být milionářem. V průměru, při zohlednění nákladů na odstranění bydlení za osobu, za den dovolené může stát kdekoli od $ 30.

V této ceně jsou dvě plné jídla v krymské stravování, zábavy na pláži, zmrzlina děti na cestě k moři, a s ním, nejrůznější příjemné věci pro rodiče a večerní procházku při nízké zpronevěry v zábavních parcích, cukrovou vatu a fotografování exotická zvířata. S rozložení peněz i na týdenní dovolenou, může být jeden nebo dva dny jít někam na turné. Souhlasím, cena jde není tak ohromující.

2013_01_16_f41815

Takže, tajemství jako první. Jak si pronajmout dům levně.

Nejlepší je pronajmout na návrh prostředníkům, s nimiž TEEM stanice letovisek, a jít hluboko do vesnic a tam hledat znamení “pro dům,” nebo “Je tu prostor.” Mimochodem, poslední možností by bylo cenově dostupnější než odstranit celý byt. Staniční mediátory, za prvé, vítr cenu, a za druhé, ne vždy dovedou do zaslíbené místo “, 5 minut od moře.” O hodinu procházkou se dá vaše vlastní výsledek, zajišťujeme.

Tajemství sekundy. Kde se najíst levně.

Stačí říct: daleko od nábřeží. A to je lepší jíst v kavárně, nebo fast food, také, což se rozvedli ve střediscích a v Sovětském pravidelné tabulky nebo evropského modelu. Například v Alushta přímo na promenádě se usadili čtyři jídelny, kompletní jídlo, které můžete spravovat v průměru 8-10 dolarů na osobu. Jsou na začátku promenády naproti mořského břehu. V Gurzuf jídelna se nachází nad sebou ve dvou kroků od fontány v “náplasti”. Tyto instituce zlíbí a rozsah produktu, a počet křesel. Takže i na špičce, kde budete klidně sednout a jíst ve stínu. Cena večeře 5-10 dolarů. Co říci: ani v Jaltě, 200 metrů od Eatery tam nábřeží, kde můžete jíst vydatná a pouhých $ 5! Hlavu vzhůru od McDonalds na nábřeží ke křižovatce s trolejového vedení. Minulost je pryč pro jistotu. Evropská stolování, což je pohodlné a příjemné, je zde dětský pokoj nebo dětské koutky, kde se může vaše dítě odpočívat, hrát a stýkat se svými vrstevníky pod dohledem stravování, jak si myslíš, budou stát ve frontě, nebo počkat, až polévky trochu poostynet ,