Jižní Krym – je především zdravý vzduch

Jižní Krym – je především zdravý vzduch, slunečné dny a minerální voda má léčivé účinky na organismus dítěte. Široce známý Vorontsov Palace, Nikita Botanická zahrada, “Artek” – jsou umístěny přímo na jižním pobřeží.
Každý rok kolem Krymu je rozvoj cestovního ruchu a zábavy infrastruktury pro vaše děti: vybudovat vodní parky, zábavní parky, restaurace a kavárny pro rodinnou dovolenou.
Nicméně, při výběru resort pro rodiny s dětmi ubytování pro rodiny s dětmi by měly věnovat pozornost na řadě faktorů. Za prvé, stanovení odkaz – epidemiologické a zdravotní stav vybraného letoviska: čistou mořskou vodu a lépe k mořskému dnu bylo písčité a mírně se svažující, protože dítě není bezpečné jít do vody na kamenech nebo betonové bloky.

113
Také je nutné pečlivě sledovat stravy dítěte. Takže je lepší, aby se urazil na rychlé občerstvení a shawarma, v každém letovisku je levná večeře s přijatelné ceny a kompletní menu – je nutné na místo, kde požádat místní obyvatele k jídlu (v případě, že si pobyt v soukromém sektoru, a to v penzionu nebo sanatorium).

Od hlavního města Krymu na pobřeží Černého moře 60 kilometrů na horských silnicích. Ale my potřebujeme mít lékařské instituce a ve městě Simferopol. Samozřejmě, tam bude denní mořské plave, ale na úpravu vody ubytování pro rodiny s dětmi, ještě k dispozici. Zejména léčba TB velmi malé děti se specializuje na dětském sanatoriu “na okraj” v s. Nikolayevka. Zde celoročně vzít děti s bronchopulmonární patologií od 3 do 7 let, a v létě, děti do 10 let.

V léčebných a rekreačních programů pro děti vyvinuli speciální pěší trasy přes malebnou lesa části letoviska, která ji obklopuje.
Standardní závod trvá 21 dní. Během dítěte pobytu ubytování pro rodiny s dětmi v sanatoriu kvalifikovanými pracovníky pro maximální wellness a podpory rehabilitace.
Zlepšit imunitu dítěte (jako součást okamžité léčby) různých postupů: klimatoterapii, fyzioterapie, masáže, regenerační, léčebné nabíjení, vzduchu, sluneční lázně, různé pěší turistiku a všechny druhy outdoorových aktivit … Plus: léčbu drogové závislosti v plném souladu s 5- tirazovym síla.
Kromě terapeutické, zdravotní středisko v pečlivě navržen a organizované vzdělávacím procesu.
Sanatorium “hrana” se používá přírodní a fyzické léčby terapie: bylinné a aroma terapie, ultrazvuk, elektrické, světlo, teplo terapie, magnetoterapie, kyslíku, koktejly, různé inhalace, stlačování hrudníku.
Pro sanatorium léčbu dětí, existují náznaky: Primární tubkompleks, tuberkulóza, bronchiální tuberkulózní zánět pohrudnice; se také podílejí na klinického vyléčení poté, co utrpěl plicní, mimoplicní tuberkulóze (včetně stavu po operaci na plic a dalších orgánů pro tuberkulózu nejpozději do 3 let po operaci) ubytování pro rodiny s dětmi; přijat pro léčbu dětí infikovaných tuberkulózou.