Je dobre známe, že významná časť života osoby strávi v sne

Je dobre známe, že významná časť života osoby strávi v sne. Novorodenec toto číslo ešte vyššie, môže spať takmer nepretržite. V dôsledku toho je telo dieťaťa po dlhú dobu v kontakte so zložkami, ktoré tiež detskú postieľku – je potrebné vziať do úvahy pri nákupe.
328117273
Materiály používané na výrobu detského nábytku materiály, sú pomerne rozmanité. Preferencie, samozrejme, je daná prírodného dreva. Detská postieľka môže byť konfigurovaný ako tradičného dreva obchod BabyNabytek (borovica, jelša, breza), a z drahších typov (čerešňa, buk, dub). Niektoré spoločnosti vrátiť z DSP. V poslednej dobe sa často používa MDF – materiál, ktorý je silnejší ako drevo.

Dnes postieľky sú rôzne, v prvom rade konštrukčných prvkov, a preto je použitie nuansy. Odborníci identifikovať štyri skupiny položiek pre spánok: postele klasické, kolísky, postieľky a postele-transformátory-ohrádky. Každý typ má svoje výhody a nevýhody. Ale v zásade všetky modely, ak sú dobre vykonanej a pokiaľ neobsahujú škodlivé látky, aby dieťa rásť a vyvíjať sa normálne.
lôžka klasscheskie

Je to spoľahlivé a pomerne jednoduché konštrukcie, skladajúci sa z prírub a spodnej časti. Tieto postieľky testovaný skúsenosti obchod BabyNabytek mnoho generácií. V našej dobe, “klasické” zlepšila. Tieto modely sú uvedené na kolesách, predné nárazníky z znížené a odnímateľná drevená zábradlia pokryté silikónom, vankúšiky pre ochranu zuba detské dna sú navrhnuté tak, aby mohli byť inštalované nad alebo pod. Relatívne nedávno sa objavila aj možnosť hojdacie dieťa.
kolísky

Určené pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Veľmi pohodlné, teplé a mobilné telefóny. Majú malú hmotnosť. Niektoré modely sú zavesené zo stropu, druhý – sú namontované na nohy bežcov. Stála prítomnosť hojdacím funkcie kolísky sa líši od ostatných výrobkov pre detský spánok.
postieľky transformovacie

Hlavnou výhodou tejto skupiny – schopnosť poskytnúť dieťaťu miesto na spania po dlhú dobu, a to až do dospievania. Pohodlie pre rodičov je, že nemajú kúpiť jeden po niekoľkých časoch tráviť čas a peniaze na nákup nových lôžok. Postačí desať minút do malého hniezda novorodenca sa stala široká detské postieľky posteľ pre študenta. Hlavnou nevýhodou transformátorov – cena. To môže byť vyššia, než je napríklad klasický lôžku.
Postele, detské postieľky

Nepostrádateľná počas vašej cesty. Hlavný rozdiel – transparentné nárazníky a možnosť kompaktný skladania. kov a textil – Materiály pre použitie ako zvláštne. Kolíska tohto typu môže byť použitá nielen pre dieťa spánok, ale aj pre hru. Čínske spoločnosti produkujú ohrádky z plastu, ktoré sú lacnejšie ako ostatné, ale kvalita je podstatne nižšia ako európske normy.

O najbežnejšie skupiny produktov by detské postieľky chcel hovoriť viac. Koniec koncov, existuje veľa nuansy – najmä v stavebníctve – ktoré by mali mať na pamäti rodičov pri výbere detskej postieľky.