DP: Slováci tradičně v pohodě, Argentinci zatím bez Coria

BRATISLAVA – Slovenský tenisté se až v pondělí sešli v plném počtu před blížícím se semifinálovým soubojem Davisova poháru s Argentinou, které se ve Sibamac aréně Národního tenisového centra v Bratislavě začne úvodními Dvouhra v pátek 23. září.

k triu Dominik spousta & yacute ;, Karol Beck a Michal Mertin & aacute; k, kter & eacute; si Bord & yacute; povrch Premier Court cz & uacute; & scaron; alo již několik dn & iacute ;, se odpoledne & iacute; přidal i Karol Kučera. Ten e & scaron; te minul & yacute; t & yacute; zděného & uacute; spe & scaron; ně pom & aacute; hal pražské & eacute; mu t & iacute; mu TK Nerida & eacute; k historicky prvn & eacute; mu titulu v české tenisové extralize. “Hrál jsem s & iacute; ce na antuce, ale c & iacute; tim se v & yacute; borne. A to fyzicky, psychicky i herny.S přechodem na tvrd & yacute; povrch v hale si nedělej & iacute; m starosti, p & aacute; r dn & iacute; tr & eacute; ning by mi mělo stačit, “uvedl dobře naladěný & yacute; Kučera, kter & yacute; je v & scaron; pokud v s & uacute; časnosti už jen slovenský trojkou. spousta & yacute; s Beckem na pondělní TB svorně tvrdili, že středně r & yacute; rychl povrch by jim měl vyhovovat .

“m & aacute; m po sobě několik tr & eacute; ning, na povrch jsem si už docela zvykl. Tento t & yacute; Zdena už budu jen vylaďovat tak, aby forma kulminovala v prav & yacute; čas, “nechal se slyšet 19. hr & aacute; č žebrem & iacute; čka ATP Entry spousta & yacute ;.” Tr & eacute; nujeme už 5-6 dn & iacute ;. Chybičky v mém herním projevu e & scaron; te s & uacute ;, ale relat & iacute; vn r & yacute; rychl povrch mi vyhovuje.Te & scaron; & iacute; m se na z & aacute; pas, “doplnila slovensk & aacute; dvojka Beck. Kapit & aacute; n Miloslav Meč & iacute; ř zatím nem & aacute; d & ocirc; vod ke stresu. Hr & aacute; či přesně vědí, co před d & ocirc; leží & yacute; m z & aacute; pasem potebuj & uacute ;. Př & iacute; prava téměř navlas kop & iacute; říje t & uacute; z předch & aacute; zej & uacute; cích dvou dům & aacute; cích duelů proti & scaron; panělsku a Holandsku. “Kluci se mi zatím na kurtu podél & aacute; vaj & uacute ;. Argent & iacute; nčanov jsem v akci e & scaron; te neviděl, ale Chyše & aacute; me se jich trochu zmapovat, “uvedl Meč & iacute; ř.

Jihoameričané na rozdíl od Slov & aacute; kov e & scaron; te kompletn & iacute; ne s & uacute ;.Jejich žebro & iacute; kulicka nejvy & scaron; & scaron; í postaven & yacute; hr & aacute; č, světů & aacute; osmička Guillermo Coria, by měl do Bratislavy dopravovat až v pondělí po 20:00. E & scaron; te v neděli totiž v č & iacute; nskom Pekingu bojoval ve fin & aacute; le dvouhry proti & scaron; panielovi Rafaelu Nadalovi. V pondělí v poledne v NTC tr & eacute; minovali Gaston Gaudio a David Nalbandian. Není tajemstvím, že Slov & aacute; ci zvolili r & yacute; rychlej & scaron; & iacute; povrch jako proti Holanďanům, aby Argent & iacute; nčania nebyly na něm až tak doma.

“Povrch je r & yacute; rychl a m & aacute; tendenci se e & scaron; te zr & yacute; chľovať. Mus & iacute; me se v & scaron; ichni př & ocirc ; sobit, “uvedl pro denn & iacute; k Clar & iacute; n Nalbandian.Kapit & aacute; n Alberto Mancini ho doplnil: “Zpočátku se to tak možná nezdá & aacute ;, ale když se dostanete do v & yacute; jmen, povrch se opravdu zr & yacute; chľuje. M & aacute; me v & scaron; pokud dost času na kvalitn & uacute; pr & iacute; pravu.” < br />
Argent & iacute; nsky t & iacute; m je nejsiln & scaron; & iacute; z t & yacute; ch, kter & eacute; se v posledním obdob & iacute; představili v z & aacute; pasech se Slov & aacute; ky v Davisově poh & aacute; ri. & Scaron; Tyria argent & iacute; nski singlisté v pořad & iacute; Coria, Nalbandian, Puerta a Gaudio aktu & aacute; ln Occupy & uacute; & Ocirc; smějí až jeden & aacute; stu příčku žebrem & iacute; čka ATP Entry pro nasazování na turnaje. Vz & aacute; jemn & yacute; s & uacute; boj Slovenska a Argent & iacute; ny je pro oba t & iacute; my v Davisově poh & aacute; ri druh & yacute; v pořad & iacute ;.V tom premi & eacute; rovom sv & iacute; těžil Slov & aacute; ci v roce 1998 na hor & uacute; cí argent & iacute; nskej p & ocirc; de 3: 2, což tehdy znamenalo z & aacute; chrámu v elitní světové skupině.

Od té doby v & scaron; pokud uběhlo hodně času a složení argent & iacute; nskeho družstva je & uacute; plně in & eacute ;. Slovensko v osvědčené sestavě Dominik spousta & yacute ;, Karol Beck, Karol Kučera a Michal Mertin & aacute; k bude bojovat o historicky prvn & uacute; & Uacute; část ve fin & aacute; le Davisova poh & aacute; ra, Argent & iacute; na již hrála o titul ve fin & aacute; le v roce 1981. Tehdy v & scaron; pokud podlehla Spojen & yacute; m & scaron; t & aacute; tom americk & yacute; m 1: 3.Druh & uacute; semifin & aacute; lov & uacute; dvojici DP 2005 tvoří Chorvaté & aacute; ti a Rusové.

Nomin & aacute; ce t & iacute; mov na semifin & aacute; lov & eacute; setkání Davisova poh & aacute; ra Slovensko – Argent & iacute; na v Sibamac ar & eacute; ně NTC v Bratislavě (v z & aacute; tvorke aktu & aacute; ln postavení v žebrech & iacute; čku ATP Entry ve dvouhře a & scaron; tvorhre):
< br /> Slovensko
Dominik spousta & yacute; (19. / 41.), Karol Beck (48. / 71.), Karol Kučera (145. / 570.), Michal Mertin & aacute; k (175. / 69.), kapit & aacute; n: Miloslav Meč & iacute; ř
Argent & iacute; na
Guillermo Coria (8. / 506.), David Nalbandian (9. / 491.), Mariano Puerta (10. / 134.), Gaston Gaudio (11. / 507.), < br /> kapit & aacute; n: Alberto Mancini

Dal & scaron; í d & ocirc; leží & eacute; fakta k z & aacute; pasu Slovensko – Argent & iacute; na:
program:

& scaron; Úterý 22.září – 11:00 sl & aacute; i p & yacute; los v Sibamac ar & eacute; ně NTC
pátek 23. září – od 14.45 h sl & aacute; i p & eacute; otevření a & uacute; vodn & eacute; dvouhry
sobota 24. září – od 16:00 & scaron; tvorhra
neděle 25. září – od 15:00 z & aacute; verečn & eacute; dvouhry
hlavn & yacute; rozhodčí: Mike Morrissey (V. Brit & aacute; nia)
empajrov & iacute; rozhodčí: Carlos Bernardes (Braz.) a Andreas Egli (& scaron; vejce.)
místo: Sibamac ar & eacute; na NTC, Bratislava (zavřen & aacute; střecha), kapacita: 4000
div & aacute; kov (vyprodání & eacute;)
povrch: tvrd & yacute; (Premier Court)
míče: Dunlop Fort Duck