Chcete-li opustit nudnou práci a najít něco slibnější získat

Chcete-li opustit nudnou práci a najít něco slibnější získat vyšší pozici v tomto případě vertikální hřišti v bytové výstavbě. Například můžete připojit ke stěnám takzvané falešné kolony, najít místo pro úzké a vysoké (u stropu) stojanů a tak dále.
f20150523180747-dm10
Vynikající “práce” pyramidální květinový design, ale ne dát je na složených vinic: kaskádové větví – tyto energetické upíry. Pokud necháte velikost místnosti, uspořádat malé pódium s žebříkem dětská postýlka (nejméně třech etapách), které si můžete dát svůj desktop. Obecně platí, že se snaží “odtrhnout od podlahy,” povznést se nad – a v životě budete mít také možnost prorazit. Hlavní pravidlo: všechny oblasti, a to zejména postel by měla být pod skříně.

Další tip: pokusit se vizuálně odstranit hranice mezi stěnami a stropem. K tomu je třeba, aby stejnou barvu a stejné světlo. Mimochodem, je velmi užitečné mít vertikální světlomety, světla, který není zaměřen na podlahu a strop.

Chcete rozšířit okruh přátel, navazovat nové známosti, z nichž jeden, možná bude hrát ve vašem osudu významnou úlohu pustí do rozsáhlého projektu? Zde speciální recept: váš byt by měl “start” ode dveří. Čím lépe vybavené a osvětlené chodby – čím dříve se vaše sny.

Koupit nový nábytek, bytové doplňky aspoň pro ni. Pečlivě iterovat všechny položky uložené v skříně a šatny chodby. Všechny mé staré boty, rozbité deštníky, nosí klobouky a kabelky pozaproshlogodnie lépe plnit do koše dětská postýlka, aby se prostor pro nové věci – a nových nápadů.

Viset v této oblasti malých zrcadel – jen proto, že neodrážejí dveře. A často v otevřeném okně bytu: v tomto případě jsou návrhy budou vaši asistenti, zajišťující přísun čerstvého vzduchu v domě, nové energie.

Za účelem posílení finanční situace, je třeba se zaměřit na jídelny nebo kuchyně zóny, kde je jídelní stůl. Je třeba také vytvořit několik zón v bytě na jídlo, například ve stejné místnosti, aby se stůl čaj v druhé – jídelní stůl dětská postýlka v kuchyni, aby se dobře bar.

Mimochodem, stoly a židle by měla být nízká. A opět se byt může být uspořádány vázy s kyticemi uši, podnosy ovoce, ozdobit kuchyň s dekorativními svazky cibule. Pokud nejste nepřítel vnitřní květina na okenní parapet do hrnce růst stromů z jakéhokoliv kamenů – citron, pomeranč, avokádo: Je velmi důležité, abyste jim rostl sami.