Beck se připravuje na maturity a žebříčky nesleduje

ZVOLEN – Slovenský tenista Karol Beck si už několik týdnů odpykává trest, který mu v únoru udělila Mezinárodní tenisová federace (ITF) za pozitivní vzorek na zakázanou látku clenbuterol během loňského zářijového semifinále Davisova poháru Slovensko – Argentina.

Podle jeho vyjádření pro denn & iacute; k & scaron; port se nadále udržuje ve fyzické i tenisového kond & iacute; ci t & yacute; m, že pravidelně chod & iacute; do posilovny a třikrát & aacute; t do t & yacute; ždňa tr & eacute; nuje v České Lupči nedaleko Banské Bystrice ve společnosti sparinga Ivana & scaron; ikulu. & Scaron; portů & eacute; aktivity v & scaron; pokud kombinuje i se & scaron; koln & yacute; mi povinnostmi, neboť na & scaron; portový gymn & aacute; vřených v Banské Bystrici ho co nevidět čak & aacute; maturita. “V dub & iacute; li to bud & uacute; p & iacute; somke z anglick & eacute; ho jazyka a slovenštiny a v září pak & uacute; Ústní cz & uacute; & scaron; ky z dal & scaron; & iacute; ch předmětů,” cituje Becka denn & iacute; k & scaron; port.Roden & yacute; Zvolenčan tvrd & iacute ;, že toto gymn & aacute; zium nav & scaron; tevuje již sedm let a nyní, když m & aacute; dostatek času, ho chce konečně dokončit. “Trochu se boj & iacute; m slovenštiny v p & iacute; Somnia formě, protože budu muset nap & iacute; sát sloh. Angličtinu m & aacute; m v měl & iacute; čku, s tou bych neměl mít potíže,” řekl Beck. K & uacute; stnej části n & uacute; Tene pauzuj & uacute; ci tenista poznamenal: “E & scaron; te mus & iacute; m dokončit druh & yacute; pololetí & scaron; čtvrtý & eacute; ho ročn & iacute; ka a zvl & aacute; utí p & iacute; semn & uacute; část.Je tam mnoho ot & aacute; zek, zejm & auml; biol & oacute; gia bude nepř & iacute; jemn & aacute ;. “Beck spolu se svůj & iacute; m otcem kr & aacute; tko po zveřejněn & iacute; verdiktu ITF o dvouletém trestu veřejně deklarovali nevinu jakož i odhodlání vyp & aacute; trať o celém pr & iacute; padě pravdu. Zvolenčan tehdy op & auml; ť zopakoval , že netu & scaron; & iacute ;, jak se zak & aacute; zan & aacute; l & aacute; tka, kter & aacute; figuruje na seznamu Světové antidopingové agent & uacute; ry WADA ve skupině in & eacute; anabolik & aacute ;, dostala do jeho těla. Z tohoto d & ocirc; vodu podal e & scaron; te v prosinci trestn & eacute; ozn & aacute; mení na nezn & aacute; meho p & aacute; Chateu, kter & yacute; mu měl l & aacute; tku podstrčit.V s & uacute; časnosti st & aacute; le probíhá policejn & eacute; vy & scaron; etfiování, ke kter & eacute; mu zanedlouho 24-ročn & yacute; tenista kr & aacute; tko pro & scaron; port poznamenal: “Půl & iacute; cia rob & iacute; své & uacute; kony a já nevím nic nov & eacute ;. Je to v & scaron; t & aacute; diu vy & scaron; etfiování.” Na ot & aacute; zku, zda sleduje aktu & aacute; ln tenis & eacute; dění, b & yacute; val & yacute; 36. hr & aacute; č žebrem & iacute; čka ATP Entry pro nasazování a & uacute; spe & scaron; n & yacute; daviscupov & yacute; reprezentant odpověděl, že ani moc ne: “Podívám si v & yacute; sledky, ale žebrem & iacute; čky v & ocirc; bec ne.Nem & aacute; v & yacute; znam se na ně d & iacute; vat. “

Beck se proti rozhodnutí ITF o dvouletém trestu, kter & yacute; mu plyne od listopadu 2005, odvolal a ver & iacute ;, že p & ocirc; vodn & uacute; délku zastavení činnosti mu skr & aacute; tia na polovinu.